A A A
  • Duet na wesele.
    Duet na wesele.
  • Duet weselny.
    Duet weselny.
  • Duet weselny
    Duet weselny

Duet weselny

Duet przemiłych muzyków weselnych
Duet weselny to propozycja dla tych, którzy chcą zapewnić fantastyczną muzykę i świetną zabawę na niewielkim weselu, a nie zależy im na pełnym składzie osobowym i w dodatku z weselnego budżetu zostało im już niewiele środków (tak się zdarza - w końcu wesele, to spore obciążenie finansowe i liczne nieoczekiwane wydatki).

 

Wówczas pojawia się propozycja weselnego duetu zawodowych muzyków w eleganckich, scenicznych strajach, którzy są gotowi poprowadzić wesele w klimacie pełnym zabawy i weselnych szlagierów.

 

Skład i instrumenty
Oferujemy prowadzenie imprezy (wodzireja), wokal, gitarę elektryczną oraz instrumenty klawiszowe w następującej konfiguracji:

 

  • gitara elektryczna, klawisze + wokal

 

Bogaty repertuar
Repertuar tak jak w przypadku większych składów muzycznych jest bardzo bogaty i zawiera sporo ponad tysiąc piosenek z całego świata.

 

Dodatkowe atrakcje
Na ile możliwości pozwalają, w przypadku duetu prowadzimy imprezę (konferansjerka, konkursy), śpiewamy, gramy na instrumentach klawiszowych i gitarze elektrycznej. Do tego zapewniamy własny transport, kompletny sprzęd nagłaśniający i kolorowe oświetlenie sceny.