A A A

Formalności

Występ naszego zespołu każdorazowo realizujemy na podstawie umowy.

Oto standardowa procedura zatwierdzenia realizacji danego przedsięwzięcia:

1. Po otrzymaniu zapytania telefonicznego lub mailowego dotyczącego występu w określonym terminie - sprawdzamy dostępność terminu i jeśli jest wolny, mailowo wysyłamy do Klienta wzór umowy.

2. Klient uzupełnia dane w umowie i przesyła podpisany egzemplarz do nas drogą mailową (scan) lub pocztą tradycyjną. Najlepiej najpierw wysłać scan (co przyspieszy całą procedurę), a pocztą tradycyjną wysłać przy nadarzającej się okazji.

3. Ostateczna rezerwacja terminu następuje na podstawie wpłaconej zaliczki. Wpłata następuje na konto bankowe. Im szybciej dokonana zostanie wpłata, tym większa pewność dotycząca rezerwacji terminu.

4. W umówionym terminie przed zabawą weselną (najczęściej na ok. tydzień przed terminem wesela), wodzirej prowadzący imprezę kontaktuje się z Klientem w celu umówienia szczegółów zabawy, repertuaru (w przypadku niestandardowych pomysłów) i innych propozycji.

5. Zespół przyjeżdża na miejsce zabawy weselnej z wyprzedzeniem czasowym tak, aby o określonej wcześniej godzinie rozpocząć zabawę. Występ zespołu poprzedzony jest przygotowaniem nagłośnienia, instalacją urządzeń, ustawieniem sprzętu i instrumentów.

6. Huczna, fantastyczna i niezapomniana zabawa weselna z udziałem naszego zespołu trwa w najlepsze aż do samego jej końca.