A A A

Występ muzyczny we Wdzydzach

LIST REFERENCYJNY


Wspólnota Domków Wypoczynkowych we Wdzydzach Kiszewskich jako organizacja zrzeszająca właścicieli domków letniskowych we Wdzydzach Kiszewskich i okolicach, powołana została w celu dbania o interesy wszystkich jej członków.

Jednym z naszych zadań jest dbanie o integrację członków wspólnoty. W tym celu zaprosiliśmy do występu zespół STANDART z Gdańska, którego zadaniem było zapewnienie zabawy i rozrywki podczas wieczoru integracyjnego, jaki odbył się w sierpniu 2007 roku i był zakończeniem czwartego turnusu wypoczynkowego w naszym ośrodku.

Zespół STANDART zaprezentował się naszym gościom z bardzo dobrej strony. Poza starannie dobraną muzyką wykonywaną w sposób atrakcyjny z wykorzystaniem licznych instrumentów (saksofon, perkusja, gitara elektryczna, instrumenty klawiszowe), zapewnił także udział bardzo sprawnego wodzireja, który prowadził różnorodne zabawy integracyjne, konkursy i konkurencje sprawnościowe oraz zręcznościowe.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić grupę muzyczną Standard jako doskonały zespół składający się z bardzo dobrych muzyków, którzy w dodatku są przemiłymi,  kulturalnymi i pełnymi energii ludźmi.

Sekretarz
mgr Anna Szczepaniak