A A A
  • Zespół rozrywkowy.
    Zespół rozrywkowy.

Zespół rozrywkowy

Występujemy w różnorodnych miejscach
Z przyjemnością występujemy na różnego rodzaju imprezach rozrywkowych. Od wielu lat obsługujemy zabawy integracyjne, imprezy firmowe, spotkania okolicznościowe. Gramy w hotelach, restauracjach, centrach konferencyjnych i podobnych miejscach. Wybrane miejsca, gdzie graliśmy.


Zespół rozrywkowy to grupa 4 muzyków, którzy zapewniają wysoki poziom rozrywki i bardzo dobrą zabawę. Grupa bardzo dobrze sprawdza się na dużych, wystawnych imprezach dla setek gości.


Zespół rozrywkowy w pełnym składzie
W przypadku zespołu gramy w 4-osobowym składzie: piękny wokal, gitarę elektryczną, instrumenty klawiszowe, saksofon i perkusję - wszystko w wybranej konfiguracji:

 

  • Skład 4-osobowy: gitara, perkusja lub saksofon, klawisze, wokal


Występujemy w eleganckich, wieczorowych strojach.

Bogaty repertuar
Gramy przeboje polskie i zagraniczne standardy rozrywkowe od lat 60 do współczesności, rytmy latynoamerykańskie, muzykę disco, utwory taneczne, biesiadne i cygańskie.

Prowadzenie imprez w języku niemieckim i angielskim
Imprezy rozrywkowe możemy wzbogacić występem zawodowego wodzireja. Nasz konferansjer może prowadzić imprezy w języku niemieckim.


Kompleksowa obsługa imprez
Posiadamy własny transport, profesjonalny, zachodni sprzęt nagłaśniający, sceniczne oświetlenie, wytwornice dymów i inne, atrakcyjne dodatki tworzące fantastyczny klimat zabawy.